7 лютого в приміщенні міської ради під головуванням міського голови В.І.Дзеда та за участі секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради було проведено робочу і апаратну наради. Під час нарад було заслухано звіт завідувача відділу архітектури та містобудування міської ради про хід виконання комплексної програми паспортизації об’єктів культурної спадщини на 2003-2010 роки та розглянуті питання: про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув; про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень; про роботу в 2011 році ЖРЕП «Житлосервіс»; про роботу зі зверненнями громадян; виконання показників соціально-економічного розвитку міста за січень 2011 року та інші питання.

 

Цього ж дня:

В приміщенні міської  ради відбувся прийом мешканців міста з особистих питань міським головою Дзедом В.І.. В ході прийому було розглянуто 10 звернень: поліпшення житлових умов; надання дозволу на встановлення індивідуального опалення; встановлення лічильника обліку тепла; надання кімнати в гуртожитку; надання матеріальної допомоги та інші.

Міським головою дано доручення виконавцям вирішити  всі питання згідно чинного законодавства.

 

Під керівництвом заступника міського голови Волошина О.М.  відбулося засідання постійно-діючої комісії з питання будівництва, обстеження житлового фонду, вибору земельних ділянок, розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, розміщення зовнішньої реклами та присвоєння адрес будівлям. В ході засідання були розглянуті питання: надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво, надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та інші.

Всі питання були розглянуті згідно чинного законодавства і за результатами розгляду комісією прийняті рішення.