З 4 по 6 лютого 2011 року в місті Прилуки Чернігівської області проходив X Міжнародний молодіжний фестиваль  «Мистецькі барви».

Участь у цьому молодіжному фестивалі Дитячої школи мистецтв відділу освіти Конотопської міської ради стала результативною. Вокальний колектив  «Унісон»  посів ІІІ місце в середній віковій категорії (керівники Буднік Наталія Олександрівна та Кузнєцова Марина Вікторівна). Вокальний колектив «Співаночка» ДШМ у старшій віковій категорії посів теж ІІІ місце (керівник Трусенко Ірина Віталіївна), а хореографічний колектив «Арт-стайл» цього ж позашкільного навчального закладу у старшій віковій категорії зайняв ІІ місце, керівник Михальченко Юлія Олександрівна. Вітаємо із заслуженими успіхами!