8 лютого на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 було проведено міський конкурс юних хіміків „Щасливий випадок” для учнів 8-х класів шкіл міста. У конкурсі змагалися команди 11 шкіл. Умовами конкурсу було передбачено 4 конкурсних випробування: розминка для команд, теоретичний тур, практичний тур та конкурс «Ерудит». Для виконання  письмового завдання учням були запропоновані цікаві історії хімічно- історичного спрямування , бліц- запитання та завдання  практичного характеру.

За підсумками конкурсу журі визнало переможцем конкурсу команду ЗОШ №13, яка набрала найбільшу кількість балів (вчитель хімії Рихлік О.І.), друге місце посіла команда СШ №9 (учитель хімії Біла В.О.), на третьому місці – команда СШ №3 (учитель хімії Скордіна Т.М.). Рішенням  журі визначено кращого учасника конкурсу. Ним став учень ЗОШ №7 Пивоваров Всеволод (учитель хімії Дяченко І.О.). Переможці конкурсу відзначені грамотами відділу освіти та цінними подарунками, а всі учасники конкурсу – пам’ятними сувенірами.

 

У рамках декади «Початкова школа–2011» 8 лютого на базі Конотопської спеціалізованої школи №3 відбувся семінар-практикум для вчителів міського методичного об’єднання  3-х класів за темою «Робота з дитячою книгою та позакласне читання в початкових класах».

Про роль роботи з дитячою книгою та позакласного читання в навчально-виховному процесі початкових класів та роль сім’ї у формуванні читацької самостійності молодших  школярів  розповіла методист початкової освіти методичного кабінету відділу освіти Зеленська Л. М..

Під час семінару-практикуму вчителька спеціалізованої школи №9 Замана О.А.  детально висвітлила питання про зміст та мету уроків позакласного читання в початкових класах.

Ганієва С.О. (вчитель 3 класу ЗОШ №7 ім.Г.Гуляницького) зробила повідомлення про навчально-методичне забезпечення уроків позакласного читання, про підготовку вчителя та учнів до уроку.

Керівник методичного об’єднання вчителів 3-х класів Бондар Н.В. нагадала вчителям про вимоги до уроків позакласного читання та їх структуру.

Вчитель-методист НВК «Казка» Клятенко Т.О. презентувала власний методичний посібник «Дидактичні матеріали для роботи з дитячою книгою в 1 класі».

Учителі обговорили цікаві види роботи, методи та прийоми навчання дітей на уроках, шляхи заохочення молодших школярів до самостійного читання та вказали на особливу роль батьків у вирішенні даного питання.