8 лютого в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П. за участю керівників структурних підрозділів міської ради, приватних підприємців та членів обласних галузевих рад підприємців, відбулося засідання робочої комісії з прискореного перегляду міських регуляторних актів.

На засіданні, відповідно до порядку денного, було проаналізовано 15 регуляторних актів, які стосуються тарифної політики для підприємств,  сплати єдиного податку, сфери комунального майна та архітектури.

Членами комісії було підтримано пропозицію начальника відділу комунального майна Дзюби О.В. щодо внесення змін у регуляторний акт, що затверджує Порядок надання в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Конотоп.

Зміни дозволять прискорити процедуру проведення конкурсу на укладання договорів оренди майна та скоротити часові затрати суб’єктів господарювання.

Також, будуть внесені доповнення до регуляторного акта, що затверджує Правила розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м.Конотоп.

В цілому, робочою комісією не було виявлено жодного регуляторного акта, який не відповідає принципам державної регуляторної політики.