10 лютого в міському будинку культури «Сучасник» відбувся фестиваль студентів, що проживають в гуртожитках «Гуртожиток – мій рідний дім».

Як правило, під час проведення молодіжних акцій та концертів участь у них беруть студенти, що є жителями міста. Фестиваль же мав на меті виявити і продемонструвати таланти приїжджої молоді. Крім того, кожен навчальний заклад робив презентацію свого гуртожитку.

Фестиваль пройшов «на одному диханні», всі художні номери були виконані на високому рівні. Глядачі мали змогу насолодитись прекрасним вокалом, поринути у світ латиноамериканського танку, посміятись з гуморесок українських поетів, із захопленням спостерігати за акробатичними етюдами.

Презентації органічно доповнили концертну програму, допомогли підняти завісу  таємничості над тим життям, що панує за стінами гуртожитків. А представники міського студентського парламенту в фіналі заходу привітали піснею всіх учасників фестивалю та глядачів, побажали добра і щастя, немовби підвели підсумок: студентській багатогранності не має меж.

Всі учасники фестивалю від відділу міської ради у справах молоді та спорту були нагороджені грамотами та солодощами.