IMG_327811 лютого в приміщенні міської ради відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради, основна мета якої – об’єднати зусилля громади і влади задля забезпечення розвитку міста. В ході установчих зборів було затверджено склад громадської ради, положення про громадську раду та порядок проведення громадських слухань.

До складу громадської ради увійшли представники 26 міських громадських організацій, професійних спілок, засобів масової інформації, асоціацій та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. Головою громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради обрано Резніка Івана Григоровича, керівника громадської організації «Союз Конотопської громади».

Під час зборів до всіх присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Дзед Василь Іванович та подякував за сумлінну працю на благо рідного міста. Василь Іванович зазначив: – «Маю надію, що сьогодні буде створена громадська рада і її робота буде сприяти налагодженню системного діалогу міської ради з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих місцевих питань». Також міський голова наголосив, що хоче бачити в роботі громадської ради порадника, що чесно відстоює позицію громади міста, а також помічника у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста.