14 лютого в приміщенні міської ради під головуванням міського голови В.І.Дзеда та за участі секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради було проведено робочу нараду. Під час наради були розглянуті питання: про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув; про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень; про роботу в 2011 році ТОВ ЖЕД «Сім вітрів»; про роботу зі зверненнями громадян; інші питання.

Цього ж дня:

В приміщенні ЦРЛ відбувся прийом мешканців міста з особистих питань міським головою Дзедом В.І.. В ході прийому було розглянуто 13 звернень: надання дозволу на встановлення індивідуального опалення; ремонт покрівлі; надання кімнати в гуртожитку; ремонт місць загального користування в гуртожитку по вул.Рябошапко,8; приватизація кімнат в гуртожитку; та інші.

Міським головою дано доручення виконавцям вирішити  всі питання згідно чинного законодавства.

Під керівництвом заступника міського голови Волошина О.М.  відбулося засідання постійно-діючої комісії з питання будівництва, обстеження житлового фонду, вибору земельних ділянок, розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, розміщення зовнішньої реклами та присвоєння адрес будівлям. В ході засідання було розглянуто 19 питань: надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво, надання дозволів на розміщення малих архітектурних форм та інші.

Всі питання були розглянуті згідно чинного законодавства і за результатами розгляду комісією прийняті рішення.