17 лютого в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Губенко Н.С. відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, в ході якого розглядалися питання: про заходи щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2011 року; про забезпечення сталого функціонування систем житлово-комунального господарства та об’єктів енергетичного комплексу в зимово-весняний період, недопущення порушення умов життєдіяльності населення.

Як підсумок засідання були визначені основні заходи та виконавці для проведення попереджувальних заходів з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в весняний період 2011 року.

 Цього ж дня:

В приміщенні УПСЗН було проведено засідання комісії з питань призначення всіх видів соціальної допомоги. На засіданні розглянуто 53 заяви щодо надання субсидії та 2 заяви з питання надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. За підсумками розгляду комісією прийняті рішення.

Працівниками служби у справах дітей, відділу освіти міської ради,  кримінальної міліції у справах дітей проведено профілактичний рейд «Підліток». Під час рейду в інтернет-кафе «Пілігрим» виявлено одну дитину, яка під час навчального процесу відвідувала цей клуб. За підсумками рейду адміністрації СОШ №12 направлено листа з вимогою проведення профілактичної бесіди з батьками цієї дитини та профілактичних заходів з учнями навчального закладу.

В приміщенні міської ради відбувся прийом мешканців міста з особистих питань керуючим справами виконкому Фалько А.П., в ході якого було розглянуте звернення щодо роботи Громадської ради при міській раді. За результатами прийому було дано доручення сектору міської ради з питань внутрішньої політики розглянути пропозиції по внесенню даного питання на обговорення громадської ради при виконавчому комітету Конотопської міської ради.