17 лютого в приміщенні центру дитячої та юнацької творчості відбувся пленум Ради ветеранів, на якому розглядалось питання медичного обслуговування та медикаментозного забезпечення ветеранів війни, інвалідів, ветеранів праці та військової служби. На цей захід ветерани запросили секретаря міської ради Миколу Башкирова, керуючого справами виконкому Анатолія Фалька, заступника головного лікаря ЦРЛ Валерія Сутуліна, головного лікаря Відділової лікарні Юрія Злиденного, завідувача  аптеки «Фарм-Союз» Олену Яковенко та завідувача аптеки №226 Катерину Мартинець.

Про стан медичного обслуговування та медикаментозного забезпечення  в місті ветеранів війни та інвалідів доповіли представники медичних установ Валерій Сутулін та Юрій Злиденний. Їхні доповіді викликали жвавий інтерес серед присутніх.

Ветеранів цікавили питання: чому не завжди є ліки по пільговим рецептам, чому в аптеках різні ціни на однакові ліки, чому не на кожному кабінеті поліклініці ЦРЛ є інформація про першочергове обслуговування інвалідів та ветеранів війни, коли буде проведено ремонт санвузлів у ЦРЛ і коли будуть нові ліжка, коли відкриється ще один кабінет УЗІ, бо біля того, що діє, постійні черги, чи буде відновлена мережа державних аптек. На всі питання керівниками медустанов були надані вичерпні відповіді, деякі зауваження ветеранів взяті на контроль.

Підсумовуючи зустріч, керуючий справами виконкому Анатолій Фалько подякував ветеранам за активну громадську позицію і наголосив, що міська влада буде тісно співпрацювати з ветеранськими організаціями у вирішенні проблем ветеранів та інвалідів.

Секретар міської ради Микола Башкиров у заключному слові зазначив, що за ініціативи губернатора області Юрія Чмиря проводяться перші кроки по створенню соціальних аптек, такі аптеки будуть створені і у нашому місті. На даний час вивчається питання впровадження медичного страхування населення та створення лікарняної каси в місті. В бюджеті міста на цей рік заплановані кошти на проведення ремонту лікарняних палат та оновлення інвентаря.

На завершення пленуму Ради ветеранів голова Конотопської міської організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку Анатолій Радзіванович від імені Президії організації та з нагоди Дня захисника Вітчизни вручив найбільш активним членам організації Почесні грамоти з матеріальним заохоченням.  

 

17 лютого в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Губенко Н.С. відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, в ході якого розглядалися питання: про заходи щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2011 року; про забезпечення сталого функціонування систем житлово-комунального господарства та об’єктів енергетичного комплексу в зимово-весняний період, недопущення порушення умов життєдіяльності населення.

Як підсумок засідання були визначені основні заходи та виконавці для проведення попереджувальних заходів з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в весняний період 2011 року.