17 лютого в приміщенні міської ради під керівництвом секретаря міської ради Башкирова О.М. відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в ході якого розглядалися питання: стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста, погашення заборгованості на ДП «Конотопторф», ВАТ «КРМЗ», КМЗ ХДАВП, ТОВ «Конотоп Компані», ТОВ «Конотопський цегельний завод «Рост», КВЦ-130, ТОВ «Вайнах ЛТД». На засідання були запрошені керівники всіх цих підприємств.

Стосовно першого питання інформацію запропоновано взяти до відома та і надалі  продовжувати моніторинг з метою недопущення зростання заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста.

Обговоривши друге питання, вирішено: керівникам  підприємств вирішити питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати до 01.04.2011; підготувати та направити лист до прокуратури щодо прискорення розгляду справи по притягненню керівника ДП «Конотопторф» до кримінальної відповідальності; підготувати та направити лист до сектору з питання банкрутства по Сумській області щодо сприяння у погашенні заборгованості на ТОВ «Конотопський цегельний завод «Рост»; звернути увагу керівника КВЦ-130 на недостатній  об’єм роботи на виробництві, що не дає можливості вчасного погашення заборгованості із виплати заробітної плати.