21 лютого в приміщенні міської ради під головуванням міського голови Василя Дзеда та за участі секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради було проведено робочу і апаратну наради. На початку засідання міський голова ознайомив присутніх з новими кадровими призначення в структурних підрозділах міської ради, та побажав новопризначеним керівникам плідно працювати на благо громади міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, доповів  заступник начальника МВ (з обслуговування Конотопського району та міста Конотоп) УМВС України в Сумській області з громадської безпеки Віктор Калантаєнко. Міський голова звернув увагу доповідача на викрадення каналізаційних люків по місту і дав доручення у найкоротший термін вжити заходів та знайти крадіїв, начальнику КП «Водоканал» Павлу Колеснікову накрити відкриті колодязі.

Про роботу  комунальної галузі міста за минулий тиждень доповів начальник управління житлово-комунального господарства міста Ян Примак. Зокрема він зазначив, що до житлово-експлуатаційних дільниць надійшло 39 звернень, всі вони виконані у робочому порядку. Протягом тижня проводилися роботи по посипці дорожнього покриття асфальтобетонних доріг, перехресть, тротуарів та місць зупинок маршрутних автобусів пісчано-соляною сумішшю та інші роботи.

Міський голова звернув увагу керівника управління на недостатню роботу по створенню ОСББ у місті та доручив посилити інформування населення, щоб люди бачили перспективу у створення таких  об’єднань.

Про роботу зі зверненнями громадян проінформувала головний спеціаліст загального відділу Тетяна Займидорога. Зокрема, Тетяна Олександрівна зазначила, що в період з 11.02.2011 по 17.02.2011 в загальному відділі міської ради було зареєстровано 60 звернень громадян, що на 1 звернення менше, ніж за попередній тиждень. Із них: 38 звернень надійшло поштою і 22 звернення розглянуто під час особистих прийомів. Керівництвом міської ради проведено 5 особистих прийомів, із них:

         -міським головою прийнято 13 осіб, порушено 16 питань;

-заступниками міського голови прийнято 9 осіб, порушено 9 питань;

Найбільш актуальними за звітний період були питання щодо комунального і дорожнього господарства та ремонту житла. Повторних звернень не надходило.

Під час нарад були розглянуті і інші питання.