sesiy23 лютого під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася чергова, 5 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 24 питання.

В роботі сесії прийняли участь 38 депутатів міської ради, Чернявський Віктор Іванович, перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, Тимошенко Віктор Михайлович, депутат Сумської обласної ради, заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, представники засобів масової інформації.

Попередньо, 22 лютого, депутати обговорили питання, включені до порядку денного сесії, на засіданнях профільних постійних комісій та загальних зборах депутатів.

В ході сесії депутати заслухали інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп за 2010 рік, затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2010 рік, програму підвищення енергоефективності в м.Конотоп на 2011-2015 роки та прийняли ряд інших важливих рішень з питань життєдіяльності міста.

Зокрема, депутатами надано згоду на прийняття з державної власності до комунальної власності територіальної громади м.Конотоп майнового комплексу дитячого оздоровчого табору «Ромашка», затверджено програми реалізації спільних соціально-освітніх проектів з благодійним фондом «Відень» та клубом інвалідного спорту «Інваспорт», надано дозвіл на приватизацію жилих і нежилих приміщень в гуртожитках, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста

На сесії було прийнято і ряд рішень з питань  земельних відносин, одним з яких надано дозвіл на викуп земельної ділянки під будівництво спортивного, торгово-розважального комплексу зі штучним льодовим покриттям, що дасть змогу залучити значні інвестиції в місто та сприятиме наповненню бюджету розвитку міста.