Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» надано ряд пільг багатодітним сім’ям. Підтвердженням статусу багатодітної родини є посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Багатодітна сім’я має право на користування пільгами за комунальні послуги,  діти з багатодітних сімей мають право на безкоштовне отримання ряду соціально-медичних послуг.

В банку даних багатодітних сімей, що ведеться відділом у справах молоді та спорту, станом на лютий зареєстровано 135 таких сімей: 7 дітей – 1 родина, 6 дітей – 3 родини, 5 дітей – 6 сімей, 4 дитини – 14 сімей, 3 дитини – 111 родин.

Видано 135 посвідчень батьків багатодітних родин та 280 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї. Нагадаю, що посвідчення дитини з багатодітної сім’ї видається при досягненні 6 років.

По мірі надходження заяв на видачу посвідчень членам багатодітних сімей оформляються та видаються такі посвідчення.

         Для отримання посвідчень необхідно до відділу у справах молоді та спорту надати такі документи:
            1. заяву батька або матері про видачу посвідчень;
            2. копії свідоцтв про народження дітей;
            3. копії сторінок  паспорта  батька  та  матері  з  даними   про прізвище, ім'я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації;
            4.копії ідентифікаційного коду батьків;
            5. довідку про склад сім'ї;
            6. фотокартки (батьків та дітей від 6 років) розміром 30 х 40 міліметрів;
        За додатковою інформацією просимо звертатись за адресою: м. Конотоп, проспект Миру, 8, каб.406, 410, тел. 6-61-34, відділ у справах молоді та спорту.