vikonkom28 лютого в приміщенні міської ради під керівництвом міського голови Василя Дзеда відбулося засідання  виконавчого комітету Конотопської міської ради, в ході якого були розглянуті питання про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп за 2010 рік та проекти рішень, які надійшли від структурних підрозділів міської ради.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп за 2010 рік інформувала начальник управління економіки міської ради    Людмила Гапєєва, яка зазначила, що в 2010 році в порівнянні до минулого року вдалось досягти збільшення надходжень до міського бюджету. Виконання планового показника дохідної частини бюджету склало 100,5%.

Також за 2010 рік спостерігалася ефективна робота провідних промислових підприємств міста, яка  дала змогу  збільшити частку експортних операцій у зовнішньоекономічній діяльності міста.

Важливим напрямком діяльності міської ради було впровадження енергозберігаючих заходів в усіх галузях економіки і соціальної сфери міста та забезпечення скорочення споживання енергоресурсів.

В ході виступу начальник управління економіки також звернула увагу на позитивну динаміку показників і в інших галузях життєдіяльності міста: культури, охорони здоров’я, освіти, спорту.

Підсумовуючи виступ, начальник управління економіки міської ради Гапєєва Л.А. зазначила, що з метою забезпечення зростання основних показників економічного і соціального розвитку міста та вирішення проблемних питань, розроблено та прийнято Програму економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2011 рік, яка відповідає пріоритетним напрямкам стратегії «Нова Сумщина – 2015».

Після обговорення основного питання члени виконкому розглянули та погодили запропоновані структурними підрозділами міської ради проекти рішень.