1 березня міський голова Дзед В.І. за участі заступника міського голови Губенко Н.С., провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста, теплових організацій, трамвайного управління, КП “ВУВКГ”. В ході наради було заслухано інформацію керівників підприємств про фінансовий результат їх роботи за лютий 2011 року, стан розрахунків за використані енергоносії, водопостачання та водовідведення.

Міський голова звернув увагу керівників на механізм економії і акумулювання коштів на поточних рахунках кожного підприємства. Василь Іванович зазначив, що кожному підприємству спільно з працівниками управління економіки міської ради потрібно зробити розрахунки витрат по кожному будинку, та зробити економічний аналіз по кожному підприємству і по кожному виду діяльності, що в свою чергу дасть можливість чітко зрозуміти економічний стан кожного підприємства, та можливості отримання прибутків від діяльності.

Підводячи підсумок наради міський голова дав доручення керівникам комунальних підприємств, теплових організацій, начальнику УЖКГ  розробити пропозиції по покращенню ефективності роботи кожного підприємства і озвучити їх на слідуючій нараді.