talantu2 березня 2011 року відділом міської ради у справах молоді та спорту проведено міський конкурс для вихованців багатодітних сімей. Це перший етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини», який проводиться за ініціативи Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та підтримки Міністерства у справах сім’ї, дітей та молоді. Фестиваль проводиться щорічно в усіх регіонах України і демонструє кращі зразки дитячої творчості в галузі національної культури та мистецтва.

На міський конкурс були представлені картини та вироби з бісеру, підручних засобів, зроблені руками дітей. Юні читці з багатодітних родин продемонстрували бездоганне володіння художнім словом, а музиканти подарували всім учасникам заходу довершене виконання творів авторів зі світовим ім’ям у своєму виконанні. Всього ж у конкурсі виявили бажання взяти участь 15 дітей з багатодітних родин.

Призерами конкурсу стали: у номінації «образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» 1 місце здобула  Конопля Любов, 2 місце – Коновал Наталія, 3 місце – Малік Рахман; у номінації «художнє та акторське читання» перемогла Карина Ярмош, 2 місце посіла Ілона Лупішко; у номінації  «музичне виконання» кращою стала Катерина Мотузка, 2 та 3 місця зайняли сестри Леонович Катерина та Анастасія. 

Переможці міського конкурсу матимуть змогу 12 березня 2011 року позмагатися за призові місця у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – фестивалю та матимуть шанс отримати путівки до Міжнародного дитячого центру «Артек».

Відділ міської ради у справах молоді та спорту вітає переможців та  висловлює подяку дитячій музичній школі №1 в особі директора Макарчук Т.М. за надання приміщення для проведення міського конкурсу.