Конотопська міська рада
Виконавчий комітет
Р І Ш Е Н Н Я

від 31.03.2008 №115
м.Конотоп

Про встановлення тарифів
на житлово-комунальні послуги,
які надаються підприємствами міста”

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про ціни і ціноутворення”

виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Підприємствам – надавачам послуг з водопостачання та водовідведення:
1.1 Затвердити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення згідно з додатком 1.
1.2 Погодити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення згідно з додатком 2.
1.3 В зв’язку із соціальною значимістю послуг, що надаються підприємствами комунальної галузі всіх форм власності та комунальними підприємствами міста, встановити застосування тарифів на рівні тарифів для населення для підприємств згідно з додатком 3.
1.4 ТОВ “Водозабір”, ДП “Авіакон” в термін до 01.05.2008 отримати висновки Державної інспекції з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з наданням послуг з водопостачання та водовідведення.
1.5 Визнати такими, що втратили чинність:
– рішення виконкому від 28.07.2006 № 260 “Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються підприємствами міста для населення та бюджетних організацій”;
– п. 2 рішення виконкому від 28.08.2006 № 297 “Щодо встановлення тарифів на комунальні послуги, які надаються підприємствами міста суб’єктам господарювання та іншим споживачам”;
– рішення виконкому від 23.04.2007 № 158 “Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються ДП “Авіакон”.
1.6 Керівникам КП “ВУВКГ” Клименку В. М., ТОВ “Водозабір” Демченку А. М., ДП “Авіакон” Єніну О. М., Конотопського будівельно – монтажного експлуатаційного управління № 5 Барладяну Є. М. довести дане рішення до споживачів у порядку, встановленому законодавством.
2. Підприємствам – надавачам послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій:
2.1 Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно з додатком 4.
2.2 Погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно з додатком 5.
2.3 Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій гуртожитків згідно з додатком 6.
2.4 Погодити тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій гуртожитків згідно з додатком 7.
2.5 Затвердити структуру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розрахунку на рік згідно з додатком 8.
2.6 Погодити структуру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розрахунку на рік згідно з додатком 9.
2.7 Визнати такими, що втратили чинність:
– рішення виконкому від 24.09.2007 № 353 “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”;
– рішення виконкому від 24.09.2007 № 354 “Про встановлення структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.
2.8 Керівникам КРЕП “Центральне” Григоренко А.Г., ТОВ ЖЕД “Сім вітрів” Гопці А.М., ТОВ ЖЕД “Південна” Ткаченку О.М., ЖРЕП “Житлосервіс” Оліфіренку М.І. довести дане рішення виконкому до відома споживачів у порядку, встановленому законодавством.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бурдавіцина М. О.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін

Рішення “Про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються підприємствами міста” завантажити документ