11 березня міський голова Василь Іванович Дзед провів нараду з питань наповнення бюджету та виконання показників соціально-економічного розвитку міста за січень-лютий 2011 року. В ході наради начальник управління економіки міської ради Гапєєва Людмила Анатоліївна проінформувала про виконання основних показників соціально-економічного розвитку міста за січень-лютий 2011 року. Начальник фінансового управління міської ради Кармалига Олена Павлівна повідомила про стан надходжень до міського бюджету.

         Як підсумок наради міський голова дав доручення відповідним підрозділам міськвиконкому щодо безумовного виконання показників соціально-економічного розвитку міста за І квартал 2011 року, активізації роботи з наповнення бюджету та залучення нових джерел надходження.

         Також Василь Іванович зазначив, що робота контролюючих служб міськвиконкому буде зосереджена на питаннях легалізації зайнятості населення та забезпеченні дотримання виплати заробітної плати згідно діючого законодавства, удосконалення відносин суб’єктів господарювання в земельній сфері, посилення роботи з покращення благоустрою міста та ліквідації стихійної торгівлі.