15 березня міський голова Дзед Василь Іванович  за участі заступника міського голови Волошина Олександра Михайловича, завідувачів відділу комунального майна міської ради, відділу архітектури і містобудування, відділу торгівлі і побутового обслуговування населення провів нараду, в ході якої обговорювалися дуже важливі питання для розвитку нашого міста: забезпечення бюджетних установ та торгових мереж міста продуктами харчування місцевого виробника; презентація програми «Поліклініка-Конотоп» (розвиток інформтехнологій Конотопської ЦРЛ); аналіз незадіяних об’єктів нерухомості комунальної власності; узгодження змін до Генплану забудови міста; коригування розробки детальної забудови військового містечка.

Стосовно першого питання Василь Іванович провів зустріч з головою агрофірми «Лан» Бердніковим Геннадієм Васильовичем, в ході якої Геннадій Васильович окреслив технологічний процес доставки овочів і фруктів в місто, а  також вимоги перед місцевою владою для забезпечення цього технологічного процесу. А саме – потрібно облаштоване складське приміщення з холодильними установками для зберігання продуктів харчування на території міста.

Міський голова, обговорюючи дане питання, дав доручення присутнім керівникам структурних підрозділів міськвиконкому досконало вивчити наявність складських приміщень в місті і запропонувати один із варіантів агрофірмі «Лан». А також, міський голова запропонував керівнику агрофірми взяти в оренду складське приміщення, яке буде йому надано, та надати перелік видів продуктів, які там будуть зберігатися.

Щодо другого питання виступив заступник міського голови Волошин Олександр Михайлович і розповів про саму програму, яка буде впроваджена в ЦРЛ, її переваги, доступність для мешканців міста, а також окреслив задачі, які потрібно вирішити для її впровадження (забезпечення лікарів, лабораторії, реєстратури комп’ютерами). Олександр Михайлович зазначив, що ця програма дасть можливість позбутися великих черг біля кабінетів лікарів, люди в телефонному режимі або через мережу Інтернет матимуть змогу отримувати результати аналізів, записуватися на прийом до лікарів, отримувати інформацію про діагноз і ліки, які виписують лікарі. Ця програма потрібна для того, щоб люди стали більше довіряти лікарям і на більш високий щабель підняти рівень медицини в нашому місті.

При обговоренні питання внесення змін до Генерального плану забудови міста було вирішено, що до кінця березня 2011 року представник проектної організації, що буде готувати зміни, виступить з даного питання перед депутатами міської ради.  Всі внесені зміни планується затвердити на черговій сесії міської ради і до кінця 2011 року розробити зонинг, відповідно до якого буде проводитися забудова міста.

 

 Цього ж дня:

Міський голова Дзед Василь Іванович  за участі заступників міського голови Волошина Олександра Михайловича, Кошевецької Валентини Павлівни, начальників міського управління ЖКГ, фінансового управління, завідувача відділу комунального майна міської ради провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста. В ході наради було заслухано інформацію керівників комунальних підприємств про фінансовий результат їх роботи за лютий 2011 року, інформацію начальника УЖКГ щодо підготовки заходів місячника благоустрою, інформацію начальника міського фінансового управління щодо фінансування робіт по капітальному ремонту житлового фонду міста і утримання доріг. Також було розглянуто питання передачі на баланс ОСББ «Наш дім» будинку №26 по вул.Г.Тхора.

Обговорюючи перше питання, міський голова  основну увагу присутніх звернув на проблему підвищення якості послуг, які надають комунальні підприємства мешканцям міста. Василь Іванович зазначив, що в першу чергу потрібно проводити зустрічі з мешканцями будинків, проводити анкетування і опитування щодо бачення людей подальшої роботи ЖЕКів, які зміни в роботу необхідно внести, розробляти калькуляцію утримання кожного будинку окремо і доводити її до відома жителів. «Ми повинні показати людям, що ЖЕКи необхідні, що вони можуть якісно працювати і надавати якісні послуги».

Міський голова дав доручення начальнику УЖКГ розробити анкету щодо роботи ЖЕКів і задоволеності наданих послуг, провести опитування серед мешканців, і на базі цих результатів займатися питанням зміни системи роботи комунальних підприємств.

Щодо проведення місячника благоустрою начальником УЖК було озвучено заходи, які планується провести. Обговорюючи дане питання, міський голова зауважив, що керівникам ЖЕКів потрібно визначитися з прилеглою територією до кожного будинку та закріпити відповідальних, з мешканців будинків, за цієї територією. При цьому, всі необхідні матеріали, посів трави повинні забезпечити ЖЕКи.

 

Секретар міської ради Башкиров М.О. в приміщенні міської ради провів прийом мешканців міста з особистих питань. В ході прийому було розглянуто 3 звернення: працевлаштування, підключення сусідської квартири до іншої електроопори, перерахунок пенсії.

Секретарем міської ради з одного питання було надано роз’яснення під час особистого прийому, а по інших зверненнях дано доручення виконавцям вирішити  питання згідно чинного законодавства.