У жовтні 2010 року набрав чинності Закон України «Про Державний реєстр виборців» в новій редакції, який передбачає (починаючи з 2011 року) поновлення персональних даних Державного реєстру виборців кожного місяця.

Нововведення передбачає щомісячне, замість щоквартального, подання відомостей органам ведення Державного реєстру виборців.

Це дозволяє представникам відділів Державного реєстру виборців практично у режимі он-лайн відслідковувати персональні дані виборців та вносити корективи.

Зміни суттєво вплинуть на якість списків виборців та забезпечуватимуть реалізацію конституційних виборчих прав громадян.

Шановні мешканці! Нагадуємо, що у відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради ( кімн. 305, 3 поверх), щодня, крім вихідних, з 8 до 17 години ви можете перевірити правильність своїх персональних даних у реєстрі виборців. При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

У разі виявлення неточностей у прізвищі, імені та по-батькові, даті народження, місці народження та адресі виборця працівники відділу негайно внесуть відповідні зміни до реєстру.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами  –  6-55-10 та   6-55-09.