Конотопська міська рада
Виконавчий комітет
Р І Ш Е Н Н Я

від 28.01.2008 №36
м.Конотоп

Про встановлення тарифів на
послуги по опаленню та гарячому
водопостачанню, які надаються
бюджетним організаціям та іншим споживачам

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про теплопостачання” в зв’язку з підвищенням ціни на газ відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.12.2007 № 1401 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” та враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з наданням послуг з теплопостачання

виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Затвердити введення в дію тарифів на послуги по опаленню згідно з додатком 1.
2. Погодити введення в дію тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню згідно з додатком 2.
3. ДП “Теплодар”, КП “Тепло”, КП “Енергія”, КП “Теплогарант”, ТОВ “Тепловодпостач”, ДП “Авіакон”, відділковій лікарні в термін до 01.03.2008 отримати висновки Державної інспекції з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих витрат палива; АТЗТ “Сигмус” отримати висновок Державної інспекції з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з наданням послуг з теплопостачання.
4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 25.12.2006 № 455 “Щодо встановлення тарифів на послуги по опаленню і гарячому водопостачанню, які надаються підприємствами міста бюджетним організаціям суб’єктам господарювання та іншим споживачам”.
5. Керівникам ДП “Теплодар” Бакалині Б.О., КП “Тепло” Нешті О.В., КП “Енергія” Ксьондзу П.В., КП “Теплогарант” Роговому І.В., АТЗТ “Сигмус” Щербаню С.С., ТОВ “Тепловодпостач” Дриню В.В., ДП “Авіакон” Єніну О.М., відділкової лікарні Нікітіну В.Г. довести дане рішення до споживачів у порядку, встановленому законодавством.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін

Рішення “Про встановлення тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню, які надаються бюджетним організаціям та іншим споживачам “ завантажити документ