vukonkom28 березня в приміщенні міської ради під керівництвом міського голови Василя Дзеда відбулося засідання  виконавчого комітету Конотопської міської ради, в ході якого були розглянуті питання про затвердження заходів щодо підготовки підприємств ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, про стан виконавської дисципліни в міській раді, заходи щодо її поліпшення та інші питання.

Під час обговорення першого питання начальник управління ЖКГ Ян Примак проінформував присутніх про виконані заходи, які були проведені при підготовці міста до опалювального сезону 2010-2011рр. Він зазначив, що в результаті проведеної організаційної роботи та вжитих службами міста заходів, об’єкти житлово-комунального призначення до роботи в осінньо-зимовий період були підготовлені вчасно.

Згідно планових завдань житлово-експлуатаційними  службами міста комплексно було підготовлено до зими  100% житлових будинків. Теплопостачальними підприємствами своєчасно були підготовлені до зими всі котельні, центральні теплові пункти, теплові мережі. Після проведення гідравлічних випробувань ліквідовано 7 значних поривів на теплових мережах.

Водопостачальні організації КП «ВУВКГ» і ДП «Авіакон» виконали передбачені рішенням виконкому заходи по забезпеченню безперебійного постачання води споживачам і скороченню втрат води при транспортуванні.

Основні завдання проходження опалювального періоду 2010-2011 років можна вважати виконаними всіма підприємствами, організаціями та бюджетними установами.

Підприємства – надавачі житлово-комунальних послуг в цілому працювали задовільно, аварійні ситуації ліквідовувалися вчасно.

Теплопостачальні підприємства під час опалювального сезону стабільно забезпечували постачання теплової енергії споживачам. Однак, мали місце 6 випадків, пов’язаних із поривом теплових мереж, що привело до тимчасового припинення постачання теплової енергії.

При підготовці підприємств ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років в першу буде: поточний ремонт покрівель житлових будинків, профілактичні ремонти систем каналізації, тепло-, водопостачання, із частковою заміною запірної арматури, промивання систем централізованого опалення, утеплення вікон і дверей під’їздів, підвалів, горищ, замощення відмостків, заготівля піску, підготовка техніки до роботи в зимовий період, ремонт оголовків та вентканалів, поточний ремонт котельного обладнання (очищення від накіпу та шламу поверхонь котлів, газоходів, боровів), підготовка електрообладнання котелень, насосів, димососів, ревізія та ремонт газового обладнання, контрольно-вимірювальної апаратури, ремонт запірної арматури котелень та теплових мереж, проведення гідравлічних випробувань тепломереж і усунення виявлених недоліків із заміною дільниць трубопроводів, безперебійне постачання води споживачам і скороченню втрат води при транспортуванні, скорочення споживання теплової енергії та енергоносіїв, ремонт теплових мереж, капітальний ремонт житлового фонду, капітальні ремонти водопровідних мереж, реконструкція та поточний ремонт доріг та тротуарів.

Про стан виконавської дисципліни в міській раді, заходи щодо її поліпшення доповіла виконуюча обов’язки завідувача відділу контролю Наталія Колодій. Зокрема, Наталія Іванівна повідомила, що відділом контролю міської ради протягом 2010 року було здійснено 20 перевірок структурних підрозділів міської ради з питань здійснення контролю, надані відповідні рекомендації.

Результати перевірок свідчать, що  у виконкомі міської ради опрацьована і діє система роботи з розпорядженнями і дорученнями Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України, розпорядчими документами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади,  розпорядженнями і дорученнями голови облдержадміністрації та власними документами.

Після обговорення основних питань члени виконкому розглянули та погодили запропоновані структурними підрозділами міської ради інші проекти рішень.