Шановні батьки, які мають 3-oє та більше дітей віком до 18 років!

З 01.01.2010 року діти із багатодітних сімей мають право на безкоштовний проїзд в міському пасажирському транспорті.

Для перевезення пільгових категорій громадян транспортом загального користування (в тому числі дітей із багатодітних сімей) в місті визначено соціальні маршрути, фінансування яких здійснюється на умовах повної бюджетної компенсації, а саме: маршрути електротранспорту №1, №2, №3; автобусні маршрути: №2 “вул. Рябошапка – завод “Мотордеталь-Конотоп (кільцевий)” (січень-грудень), випуск перший за затвердженим розкладом руху автобусів на маршруті №5 “вул. Рябошапка – сел. Комсомольська Комуна” (квітень-вересень), №11 “сел. Підлипне – Житловий масив (через вул.Лісового)” (квітень-вересень).

Інші автобусні маршрути здійснюють пільгові перевезення на умовах часткової бюджетної компенсації, в межах виділених коштів.

Пільга на проїзд дітям із багатодітних сімей надається на підставі відповідного посвідчення, яке видається відділом у справах молоді та спорту Конотопської міської ради. З даного питання просимо звертатись за адресою: пр.Миру,8, кімната 410, IV поверх міської ради або за телефоном 6-61-32.

З питання отримання роз’яснень щодо надання пільг багатодітним сім’ям і дітям із багатодітних сімей просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення Конотопської міської ради за адресою: пр.Миру,6, кімната 11,1 поверх, або за телефоном 2-63-53.