Кожен, хто впевнений у тому, що має талант і може здивувати публіку своїм оригінальним номером, має можливість взяти участь у конкурсі «Конотоп має талант!» – спільному проекті Конотопської міської ради та творчої групи каналу СТБ.

Ми розшукуємо, поки невідомих глядачам, окремих виконавців і цілі колективи, переконаних у тому, що вони найталановитіші у своєму жанрі. Танцюристи, співаки, комедіанти, гімнасти та акробати, дресирувальники, фокусники і міми і т.д.

В день проведення конкурсу працюватимуть кастинг-менеджери телеканалу СТБ. Переможець конкурсу отримає нагороду у розмірі 3000 грн. від телеканалу СТБ.

Всі учасники, які прийматимуть участь у цьому заході, автоматично стають претендентами на участь у телевізійних версіях кастингів проектів «Україна має талант», «Х Фактор», «Танцюють всі!».

Конкурс «Конотоп має талант!» відбудеться 16 квітня 2011 року в МБК «Зоряний».

Зразок Заявки на участь у конкурсі розміщений на офіційному сайті Конотопської міської ради: http://rada.konotop.org/ у розділі «КУЛЬТУРА. УСПІШНІ ПРАКТИКИ», та знаходиться у відділі культури і туризму Конотопської міської ради.

Заявки надсилати з 5 квітня по 15 квітня 2011 року  за адресою:

м. Конотоп, Пр. Миру, 8, каб.414

Відділ культури і туризму Конотопської міської ради, або за електронною адресою: kon_cult@mail.ru

Телефон для довідок: 6 60 12.