31 березня у малому залі засідань міської ради під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П. за участю приватних підприємців, керівників структурних підрозділів міської ради, представників Конотопської МДПІ, управління Пенсійного фонду України у м.Конотоп, Конотопського РВ ГУМНС України, районної санітарно-епідеміологічної станції, Конотопського міськрайонного центру зайнятості, керівника «Асоціації підприємців та підприємств малого та середнього бізнесу м.Конотоп» відбулося чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємницької діяльності у м.Конотоп.

На засіданні, відповідно до порядку денного, заступник начальника Конотопської МДПІ – Дерев’янко О.В. проінформувала присутніх про основні положення Податкового кодексу України, проблемні та складні питання, які виникають на практиці.

В.о. начальника управління Пенсійного фонду України у м.Конотоп Мартишко В.О. доповіла про особливості сплати підприємцями єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У ході засідання координаційної ради з пропозиціями та коментарями  виступав  голова «Асоціації підприємців та підприємств малого та середнього бізнесу м.Конотоп» Юшков С.В.

За результатами засідання  прийнято рішення організувати вивчення  думки підприємців  щодо задоволеності рівнем співпраці з контролюючими службами міста та підготувати відповідні пропозиції.