Конотопська міська рада

від 28.03.2011   № 96

м.Конотоп

Відповідно до ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, в зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію,

виконком міської ради  в и р і ш и в:

1.Затвердити введення в дію з 01.05.2011 плати за проживання в гуртожитку КРЕП “Центральне” за адресою: вул. Короленка, 37 для осіб, які не перебувають у сімейних стосунках, в розмірі 123 грн. 56 коп. протягом опалювального періоду та 75 грн. 20 коп. в неопалювальний період за 1 ліжко-місце в місяць (в тому числі: експлуатаційні витрати – 51 грн. 80 коп. з ПДВ).

2.Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 29.11.2010 №368 “Про встановлення плати за проживання в гуртожитку                                    КРЕП “Центральне”.

3.Керівнику КРЕП “Центральне” Григоренко А.Г. довести дане рішення виконкому до відома споживачів у порядку, встановленому законодавством.

Міський голова                                                                      В.І.Дзед