6 квітня секретар міської ради Башкиров Микола Олександрович провів засідання міської комісії з питань соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. В ході засідання розглядалися питання щодо збільшення річних кошторисних призначень по пільгах на медичне обслуговування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та перерозподіл коштів між аптечними закладами.

Обговорюючи перше питання, комісією було прийняте рішення додаткові кошти в сумі 30400 грн. спрямувати на безоплатне отримання громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ліків за пільговими рецептами лікарів, розподіливши кошти між КП «Аптека №226» та ТОВ «Фарм-союз».

Щодо другого питання, було вирішено винести на розгляд виконкому міської ради в квітні 2011 року проект рішення «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 31.01.2011 «Про використання в 2011 році коштів субвенції на пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», яким затвердити розподіл коштів на 2011 рік між аптечними та лікувальними закладами для проведення безоплатного зубопротезування та безплатного придбання ліків за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з урахуванням додаткових коштів.