Прийшла весна, а з нею і клопоти по впорядкуванню вулиць, парків, скверів, дитячих майданчиків, прибудинкових територій. Весна – період оновлення та відродження, тож і наше місто очікує на те, аби ми – його мешканці, разом усією громадою зробили його красивим та охайним.

Шановні конотопці! 1 квітня стартував щорічний національний двомісячник з очистки довкілля, в рамках якого будуть проведені заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та на прилеглих до них територіях. Тож давайте разом візьмемо активну участь у проведенні цього заходу та приберемо сміття на прибудинкових територіях, очистимо береги річок, посадимо зелені насадження біля своїх будинків, врятуємо від знищення дерева, кущі, квіти нашого міста. Проведемо роз’яснювальну роботу серед родичів, друзів, колег, приятелів щодо важливості та необхідності участі в загальній справі з санітарного прибирання міста в якому ми живемо, подумаємо над тим, що кожен із нас зробив для благоустрою, озеленення рідного Конотопа. Давайте разом нести відповідальність за те, що залишиться в спадок нам і нашим нащадкам.

Також у нашому місті розташовані цвинтарі, де поховані померлі наші рідні та близькі. І обов’язок кожного з нас утримувати місця поховання на загальноміських кладовищах у належному стані.

         Міська рада звертається з проханням до всіх мешканців, прийняти активну участь у заходах по впорядкуванню міста та прибиранню місць поховання своїх рідних.