Місце розташування

Інформація про садибу

Конотопський район,

село Жолдаки

садиба «Northern wood» «Північний ліс»

067-786-53-98 www.ivolkogon.narod.ru

054-47-6-35-40

Ірина Вікторівна Волкогон

Садиба знаходиться в оточенні ландшафтного парку “Сеймський”, заповідного урочища “Драгоміровщина”в 22 км від Конотопа в с. Жолдаки

Конотопський район,

село Новомутин

хутір «Лісовий»

096-639-63-96

Тут ви можете пополювати, порибалити, покататися на конях і моторному човні, попаритися в сауні, відпочити і помилуватися природою в екологічно чистому районі. До ваших послуг надаються затишні, упорядковані будиночки.

Лебединський район,

село Токарі

санаторій «Токарі»

Санаторій „Токарі” пропонує цілий комплекс лікування, оздоровлення та відпочинку. Санаторій “Токарі” розташований у екологічно чистому куточку Сумщини, поряд з районним центром Лебедин, у заплаві річки Псьол, в мальовничому сосновому борі. Землі, на яких розташований санаторій, віднесено до рекреаційних. Наявність джерела мінеральної води сприяє ефективному лікуванню та оздоровленню відпочиваючих. Санаторій має обладнаний пляж, човнову станцію з прокатом човнів та катамаранів.

Недригайлівський район

сосновий SPA-курорт «Буймерівка»

„Буймерівка” знаходиться на березі річки Ворскли у сосновому лісі біля міста Охтирка. Курорт працює цілий рік, пропонує: комфортабельні номери в готелі і в бунгало; ексклюзивний банний бунгало; SPA центр з масажними кабінетами та водою, що має лікувальні властивості.

Тростянецький район, село Кам’янка

сільська садиба Фрієвої Л.Я.

Садиба знаходиться у селі біля річки Ворскла. Будинок на дві родини (3-4 особи). Харчування за домовленістю, літній душ з підігрівом, туалат та колодець у дворі. Організація екскурсій, рибалки, участь у місцевих святах.

Роменський район, село Перекопівка

сільська садиба

Двокімнатний дом з земельним участком 6 соток. Літня кухня. Проживання до 5 осіб. Садиба знаходиться на березі річки Сула. Збір грибів, купання, прогулянки на лодці. Є піч на дровах. Період прощивання – протягом року.

Липоводолинський район, село Панасівка

сільська садиба

Фермерська хозяйство пропонує услуги сільського зеленого туризму. Свій маленький зоопарк.

Сумський район, село Зелена Роща

Організація відпочинку, зеленого туризму і оздоровлення людей, на пасіці, як на території так і безпосередньо на суликах з надставкою.

Конотопський район, село Жолдаки

сільська садиба Наталії

Проживання в сільському будинку, домашня кухня.

Лебединський район, село Великі Луки

сільська садиба

Проживання в сільському будинку, організація екскурсій в Український степовий заповідник «Михайлівська цілина».

Середино-Будський район, туристичні бази «Деснянка» та «Боровічанка»

національний природничий парк Деснянсько-Старогутський

Туристичні бази розташовані у мальовничому сосновому лісі, на березі річки Десна. База відпочинку «Деснянка» на 32 місця та база «Боровічанка» на 9 місць. Додаткові послуги: сауна, можна користуватися кухнею та холодильником, орендувати човен, придбати картки на полювання.

Середино-Будський район, село Журавка

садиба Кириєнко Ірини Сергіївни

Відпочинок у сільському будинку. Екологічно чисті продукти та продукція бджолярства.

Середино-Будський район, село Кренидовка

садиба Кутневських

Свіже повітря, ліс, катання на возі, парне молоко та екологічно чисті продукти харчування.