Конотопська міська рада
Виконавчий комітет
Р І Ш Е Н Н Я

від 23.04.07 №157
м.Конотоп

Про проведення перерахунку
плати за послуги теплопостачання
за квітень 2007 року

З метою соціального захисту населення міста, враховуючи, що середня температура повітря у 2007 році вища за нормативний температурний режим повітря, передбачений у діючих тарифах та економію паливних ресурсів

виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Теплопостачальним підприємствам – надавачам послуг – ДП “Теплодар”, ТОВ “Термо”, КП “Тепло”, КП “Енергія”, КП “Теплогарант”, ДП “Авіакон”, ТОВ “Тепловодпостач”, БМЕУ-5, відділковій лікарні:

1.1. Провести перерахунок плати за надані послуги теплопостачання для населення, яке проживає в будинках не обладнаних приладами обліку теплової енергії за квітень 2007 року, виходячи з встановлених тарифів та фактичного обсягу спожитої теплової енергії. Перерахунок плати за спожиту теплову енергію здійснити шляхом зменшення фактичної суми нарахувань за послуги теплопостачання за квітень 2007 року на 18%.

1.2. Надати міському управлінню праці та соціального захисту населення інформацію про перерахунок плати за фактично надані послуги для подальшого перерахунку пільг та субсидій.

2. Міському управлінню праці та соціального захисту населення (начальник Гришко В.М.) здійснити перерахунок пільг та субсидій у відповідності до розрахунків, поданих теплопостачальними організаціями.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови Бурдавіцина М.О. та Гороха В.Г.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін

Рішення “Про проведення перерахунку плати за послуги теплопостачання за квітень 2007 року” завантажити документ