kuivМіський голова Василь Дзед 14 квітня 2011 у рамках презентаційного заходу Сумської області «Інвестиції в Сумщину: зняття обмежень», який відбувся в Американській торговельній палаті в Україні м. Київ, представив інвестиційний потенціал міста Конотоп.

У рамках реалізації інвестиційної реформи, проголошеної Президентом України 6 квітня цього року та обласної стратегії «Нова Сумщина 2015», перспективним напрямком розвитку економіки міста визначено  створення Конотопського індустріального парку на базі колишнього аеродромного комплексу.

У ході презентації була представлена економіка міста, досягнення та можливості для подальшого його розвитку. Унікальність поєднання вдалого географічного розташування на перетині транспортних коридорів та наявна транспортна інфраструктура і комунікації відрізняє нас від інших міст області та підвищує інтерес потенційних інвесторів до участі у реалізації проекту  створення  Конотопського  Індустріального парку.

         «Унікальні складові інвестиційної привабливості нашого регіону повинні стати головною передумовою реалізації масштабних намірів у співпраці з інвесторами та  міською громадою та  створить умови для подальшої розбудови м. Конотоп, як індустріального центру Сумської області, міста –  комфортного для життя, навчання, роботи,  відпочинку та ведення бізнесу, і міська влада забезпечить всі необхідні умови для ефективної роботи інвесторів» – наголосив міський голова Дзед В.І.

За результатами  участі в презентаційному заході міською радою планується провести ряд зустрічей з зацікавленими інвесторами в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Американською торговельною палатою та Сумською обласною державною адміністрацією.