19 квітня міський голова за участі заступників міського голови, керуючого справами виконкому, керівників структурних підрозділів міської ради, керівників підприємств, установ та організацій міста провів нараду з питань проведення в місті Всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» та підготовки до відзначення в місті Дня Перемоги. Про проведені заходи з благоустрою міста прозвітувала заступник міського голови Наталія Губенко, Зокрема, Наталія Сергіївна зазначила, що на даний час прибрано в’їзди до міста, вивозяться смітники та вирубуються чагарники у багатоповерхових та приватних секторах міста, приведено до належного стану прибудинкові території багатоповерхівок. Уже розпочався та проводиться ремонт доріг міста. Також, у різних мікрорайонах Конотопа висаджено близько 800 саджанців різних дерев.

Підсумовуючи виступ, міський голова зазначив, що тільки спільними зусиллями наше місто можна зробити чистим і закликав керівників підприємств та установ активніше включатись в дану роботу, перш за все, очистити від сміття та привести в належний стан власну та закріплену територію.

По другому питанню виступила заступник міського голови Тетяна Володіна. Вона ознайомила присутніх із заходами, які будуть проведені в місті з нагоди відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.