100_396021 квітня в малому залі міської ради відбувся молодіжний профорієнтаційний «круглий стіл» з представниками правоохоронних органів міста. На заході були присутні: заступник міського голови Володіна Т.Ю., начальник кримінальної міліції у справах дітей Хрокало Є.О., помічник Конотопського міжрайонного прокурора Удод О.В., начальник міського управляння юстиції Орлик М.І., заступник начальника Конотопської міжрайонної державної податкової інспекції Дерев’янко О.В., студенти вищих навчальних закладів міста та представники молодіжних громадських організацій.  Вели круглий стіл завідувач відділу у справах молоді та спорту Ю.І.Леміш та заступник голови студентського парламенту міста Качура О.О.

У своєму вступному слові заступник міського голови Володіна Т.Ю. наголосила на необхідності прозорості у діяльності всіх владних суб’єктів,  що є особливо актуальним для молодіжного середовища.

Виступи учасників «круглого столу» дали можливість молоді міста ближче познайомитись зі специфікою діяльності вищеназваних установ міста. Також молодь цікавили питання процедури затримання і відповідальності неповнолітніх за скоєні правопорушення, відшкодування витрат на оплату навчання студентів, розпиття спиртних напоїв і паління в громадському місті, захисту своїх юридичних прав. На всі поставлені молодими людьми запитання присутніми фахівцями були надані вичерпні відповіді.