chornob26 квітня з нагоди 25-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг пам’яті загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи біля пам’ятного знаку «Жертвам аварії на ЧАЕС». Біля пам’ятного знаку зібралися представники міської та районної влади, трудових колективів, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, працівники місцевих ЗМІ та молодь міста. В ході мітингу міський голова Василь Іванович Дзед побажав присутнім ліквідаторам здоров’я та довголіття, а в пам’ять про тих, хто не дожив до цього дня, до підніжжя знаку учасниками мітингу були покладені корзини з квітами та букети.

Цього ж дня в міському краєзнавчому музеї ім.О.Лазаревського з нагоди 25-ї річниці аварії на ЧАЕС відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування з ліквідаторами та постраждалими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а також захід присвячений цій події «Наш біль – Чорнобиль». В ході зустрічі міський голова Василь Іванович Дзед за особистий внесок у ліквідації аварії на ЧАЕС, вагомі досягнення у трудовій і громадській діяльності та з нагоди 25-річчя від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції членам Конотопської міської в Сумській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» оголосив подяки, а також вручив Почесні грамотами міської ради та почесні відзнаки – орден «За мужність та честь».

Після урочистостей гості були запрошені на поминальний обід, аби у невимушеній обстановці вони могли розповісти про свої переживання, поділитися, чим живуть сьогодні, згадати ті далекі і неймовірно тривожні дні і ночі, коли вони приймали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.