ses727 квітня під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася 7 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 15 питань.

В роботі сесії прийняли участь 32 депутати міської ради, Тищенко Сергій Васильович – помічник Конотопського міжрайонного прокурора, Бендерський Михайло Ананійович, Хомутиннік Сергій Петрович – депутати Сумської обласної ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, представники засобів масової інформації.

26 квітня на засіданнях постійних комісій та загальних зборах депутати обговорили питання, включені до порядку денного сесії, та мали змогу отримати роз’яснення на запитання, які виникли під час розгляду матеріалів сесії. За результатами обговорення два питання було знято з розгляду для доопрацювання.

В ході сесії депутати затвердили зміни до міського бюджету на 2011 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2011 рік, внесли доповнення до плану діяльності Конотопської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік та затвердили Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста в новій редакції.

Крім того, на сесії прийнято ряд рішень з питань земельних відносин. Депутати висловлювали різні думки з приводу окремих питань, але врешті більшістю голосів запропоновані проекти рішень були затверджені.