100_09416 травня міський голова Василь Дзед, секретар міської ради заступники міського голови, керуючий справами виконкому відвідали ветеранів в лікарнях та на дому. Члени виконкому міської ради побажали ветеранам міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку та тепла, а також вручили подарунки від міської влади.

У загальноосвітніх навчальних закладах в переддень Дня Перемоги пройшли святкові концерти,  в яких взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни. Пісні воєнних років, щирі слова подяки ветеранам війни схвилювали всіх присутніх, викликаючи сльози не тільки в представників старшого покоління, а й у молоді.  Учні шкіл привітали ветеранів листівками та квітами.

Цього ж дня у міському будинку культури «Зоряний» відбувся урочистий вечір «Ветерани – переможці, салютує вам весна», присвячений  66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. В урочистостях взяли участь члени виконкому, депутати міської ради, ветерани Великої Вітчизняної війни,  представники підприємств, установ та громадськості міста.DSCN1373

Вітаючи присутніх міський голова відзначив, що «безсмертний подвиг ветеранів непідвладний часу. Війна не відходить у забуття. Вона живе пам’яттю у наших серцях.  Конотопці добре розуміють, що зробили  земляки для великої Перемоги». Василь Іванович висловив слова щирої вдячності ветеранам за їх подвиг, побажав всім міцного здоров’я  і довгих років життя у мирі та злагоді.

         9 травня, зранку, депутати міської ради, члени виконкому, представники трудових колективів міста на чолі з міським головою Василем Дзедом віддали шану загиблим у воєнні роки, поклавши квіти до місць поховань, пам’ятників, меморіальних дошок.

         DSCF8598Центральною подією дня стала урочиста хода ветеранів Великої Вітчизняної війни, військових, представників трудових колективів, навчальних закладів та громадськості міста. Після святкової ходи на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм «Вклонімося великим тим рокам», в ході якого до всіх і особливо до ветеранів звернувся міський голова.

         Василь Іванович побажав ветеранам Великої Вітчизняної війни здоров’я та активного довголіття, а молоді бути достойними послідовниками своїх дідів та прадідів.

         На мітингу виступили: Почесний громадянин міста, інвалід війни І групи, полковник у відставці Олексій Глущенко; начальник головного управління аграрного розвитку Сумської обласної державної адміністрації Володимир Івченко, який вручив  повному кавалеру орденів «Слави» Миколі Фостенку  вітального листа від Президента України Віктора Януковича. 

    IMG_0661     Вшановуючи полеглих у тій війні, керівники міста й району, гості, депутати міської ради, ветерани, командири військових частин, представники громадських організацій, колективів підприємств, організацій і навчальних закладів міста поклали квіти до Меморіалу Слави.

         Відповідно до розпорядження міського голови від 20 квітня 2011 року у зв’язку з відзначенням 66-ї річниці Перемоги в місті 9 травня відбулися також святкові заходи. На території Музею авіації відбулася виставка технічної творчості, військової форми та проведені екскурсійні програми. На площі Миру конотопців і гостей міста чекав святковий концерт дитячого духового оркестру ДМШ №2 «Подвиг дідів пам’ятайте онуки»,  святкова торгівля з похідними кухнями та солдатська каша, спортивні змагання, концерт народного хору ветеранів війни та праці МБК «Зоряний», танцювальна програма «Під звуки вальсу», виступ духового оркестру БНТ залізничників та інші заходи. Завершилась програма святкування виступом колективу військово-музичного Центру сухопутних військ Збройних Сил України (м. Чернігів) та відкритим кіносеансом просто неба фільму «Офіцери».