Zorani«Мистецтво, музика, весна» – таку назву мав звітний концерт Конотопського міського будинку культури «Зоряний», який відбувся                     12 травня. Виступи творчих колективів традиційно зібрали велику глядацьку аудиторію.

Цьогорічна весна вже порадувала нас сонячними променями, а разом з ними і творчі колективи Конотопського міського будинку культури «Зоряний» подарували глядачам тепло та щирість майстерно виконаних творів, справжнє свято краси і музики. Хоровий та естрадний спів, цікаві театральні та хореографічні номери – це результат кропіткої роботи усього колективу Будинку культури.

Це дійсно наше свято – свято музики, краси, свято доброї посмішки, – говорить директор МБК «Зоряний» Тетяна Сизон. – Я вважаю, що наша місія найгуманніша в суспільстві, тому що ми даруємо людям прекрасні миттєвості. І завдяки наполегливій праці всіх творчих колективів – учасників, керівників – ми переконані, що цей світ буде більш духовним, а наше майбутнє світлим та радісним. Аби учасники творчих об’єднань не втратили інтерес до справи, якою займаються, весь творчий колектив нашого закладу докладає великі зусилля, помножимо їх на захоплення і маємо результат: прекрасні виступи і перемоги у багатьох конкурсах.

Річні звіти кожного закладу культури – це щотравнева традиція. Вони дають можливість показати творчий потенціал всіх учасників творчих об’єднань закладу. Концерт пройшов при заповненому залі. Гарне оформлення сцени, дизайн якої  створила Лариса Шапошниченко, надавало глядачам святкового настрою. Було докладено чимало зусиль, творчої ініціативи, уваги і турботи аби гідно репрезентувати виконавський та мистецький рівень закладу під час звітного концерту. Полонили глядачів своїм співом народні хорові колективи МБК «Зоряний»: хор ветеранів війни та праці (керівник Олена Колесник) та «Рідна пісня» керівник (Олександр Шерудило), народний вокальний ансамбль «Рапсодія» (керівник Олександр Єрьомін), виступи дитячих (керівники Олена Шинкаренко та Олена Силка), хореографічних (керівники Катерина Саленко та Олена Татаурова) колективів. Радували своїм співом солісти Анна Малярова, Олена Силка, Майя Езер. Ліричний мотив у мереживо концертної програми внесли виступи молодіжної театральної студії «Серпантин» (керівник Марина Люшина), а інтриги додав хореографічний номер «Джаз» у виконанні Катерини Саленко та Олександра Бондаря. Та найтепліше зустрічали глядачі наймолодших учасників свята – вихованців Школи творчого розвитку дитини (керівник Наталля Гученко), які докладно розповіли присутнім про діяльність Будинку культури, в якому вони займаються, та запропонували переглянути на великому екрані фотоальбом, де демонструвалися знімки з усіх мистецьких заходів, що відбулися за рік в «Зоряному». Разом з цим глядачам було показано слайди-розповідь про діяльність МБК «Зоряний», про творчі здобутки колективів, про розмаїття творчих талантів, які надають можливість мешканцям Конотопа будь-якого віку знайти собі заняття до душі. Двері Будинку культури завжди відкриті для тих, хто не уявляє своє життя без творчості і цим робить наш світ кращим.

Даючи аналіз роботи за минулий рік Тетяна Сизон відзначає, що він був, можливо, найважчим, але водночас, найкращим роком у плані здобутків. Два колективи отримали звання «Народний» (вокальний ансамбль «Рапсодія» – керівник Олександр Єрьомін) та «Зразковий» (студія декоративно-прикладного мистецтва «Біла ворона» – керівник Лариса Шапошниченко), та три колективи підтвердили це почесне звання: народний хоровий колектив ветеранів війни та праці – керівник Олена Колесник, народний хоровий колектив «Рідна пісня» – керівник Олександр Шерудило, народний драматичний колектив – керівник Марина Люшина, а інші міські святкування набули нового забарвлення, змісту й форми.

Відрадно, що відчутним є професійний ріст мистецьких колективів, які омолоджуються. Ми не повинні забувати, що є носіями культури, тому маємо зробити все, щоби бути й надалі цікавими для тих, хто відвідує наш заклад. Є плани і є добрі наміри на їхнє виконання.

Звітні концерти вже стали традицією. Їх, як весну, глядачі чекають з нетерпінням. Вокальна композиція «На хвилях музики» у виконанні вокального колективу «Рапсодія» та дитячо-юнацької вокальної студії «Тон» завершила звітній концерт, а глядачі бурхливими оплесками вітали всіх артистів та їхніх керівників.