Patr12 травня у Політехнічному технікумі Конотопського інституту СумДУ пройшов Х Міжнародний відкритий конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця», присвячений 20-ій річниці незалежності України.

Фестиваль проводиться щороку за підтримки адміністрації Політехнічного технікуму та Конотопського інституту СумДУ, молодіжної організації студентів «Новий час», відділу молоді та спорту Конотопської міської ради та спонсорів: розважального комплексу «Водолій», салону краси «Імідж», Поліграфічного центру «Олімп», профспілкової організації залізничників станції Конотоп, інтернет-провайдера «Зурбаган» та інш.

Цього року фестиваль проводився з метою відродження й популяризації патріотичної пісні в Україні і за її межами, об’єднання зусиль педагогічних колективів навчальних закладів, державних і громадських організацій у справі патріотичного виховання юних громадян України, виявлення талановитої та обдарованої молоді, розкриття її творчих здібностей, пропаганди кращих зразків сучасної української пісенної творчості, сприяння підвищенню виконавської майстерності, залучення молоді до активної участі в культурному житті країни, відкриття нових імен, збереження славних мистецьких традицій нашого регіону і української національної культури загалом, а також розвиток і закріплення дружніх, добросусідських відносин та пожвавлення творчого обміну з країнами СНД.patrio

До участі у фестивалі подали заявки на виконання 40 художніх номерів близько 80 учасників різної вікової категорії з м. Конотоп, Суми, Шостка, а також з Вороніжського державного університету та Української діаспори «Перевесло» з Росії.

Учасники виконували сучасну патріотичну пісню (в тому числі авторську),  сучасну українську пісню та пісню рідного краю.

Рівень виконання номерів був дуже високий, журі – високопрофесійні та компетентні. До його складу входили: Соловйов Герман Олександрович – музикант, військовий диригент, композитор; Лисенко Вікторія Анатоліївна – завідувач відділом культури Конотопської міської ради; Леміш Юрій Іванович – завідувач відділом у справах молоді та спорту Конотопської міської ради; Осташко Вікторія Миколаївна – викладач сольного співу дитячої музичної школи №1 та №2;  Паренаго Тетяна Василівна – директор дитячої музичної школи № 2; Шеляг Олена  – голова Конотопського студентського парламенту та Лях Віктор – Отаман Сумської паланки, генерал-полковник.

За результатами конкурсу всі учасники були нагороджені дипломами та цінними подарунками.