osvita12 квітня Конотоп приймав поважних гостей – делегацію освітян Черкащини. Її очолила перший заступник начальника головного управління освіти і науки Черкаської ОДА Галина Гаврилюк. Також наше місто відвідали представники управління освіти і науки  Сумської ОДА на чолі з головним спеціалістом відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  Юрієм Харламовим. Візит освітян відбувся в рамках Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи».

           osvit Програма перебування делегації в Конотопі була досить насиченою. Спершу гості завітали до міської ради, де зустрілися з очільником міста Василем Дзедом, його заступником Тетяною Володіною, начальником відділу освіти міської ради Тетяною Шерудило. Також на зустрічі були присутні керівники місцевих навчальних закладів, працівники відділу освіти та методкабінету. Після вітального слова міського голови, який коротко познайомив гостей з нашим містом, Тетяна Шерудило провела відеопрезентацію «Освіта м. Конотопа». По її завершенню виступила  Галина Гаврилюк представила присутнім членів делегації та подарувала місту святиню про місця, де похований Великий Кобзар Тарас Шевченко. У свою чергу Юрій Харламов, вітаючи присутніх відзначив, що освітні заклади Конотопа є одними з кращих у Сумській області. Про це свідчать високі показники роботи місцевих педагогів.       

            Протягом дня гості з Черкас та Сум ознайомилися з досвід роботи вчителів гімназії. Оглянули дошкільний навчальний заклад №4 «Сонечко», у якому побували на творчих заняттях. Також відвідали санаторну школу-інтернат, загальноосвітню школу №7            ім. Григорія Гуляницького та Конотопське вище професійне училище.