11-13 травня 2011 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу Конотопське вище професійне училище відбувся заключний етап конкурсу «Учень року-2011» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської, Чернігівської, Закарпатської областей України та Курської області Російської Федерації.

Мета конкурсу – створення  умов для  виявлення  обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку. «Сьогодні професійно-технічна освіта області переживає період піднесення, що викликано розвитком виробництва на Сумщині та затребуваністю робітничих кадрів на ринку. Проведення на Сумщині фінального етапу міжнародного конкурсу «Учень року-2011 – яскраве тому свідчення», – підкреслила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко.

В ході заходу учні змагалися у конкурсах «Я і мій навчальний заклад», «Світ моїх захоплень», «Інтелектуальний турнір» та відвідали майстер-клас «Я – профі».

Також в ході заключного етапу конкурсу всі гості змогли відвідати історичні місця м.Конотоп та гетьманську столицю в м.Батурин.

Проведений захід засвідчив, що в системі професійно-технічної освіти Сумської області навчається творчо активна, талановита, амбітна молодь з високими перспективними життєвими планами.

В урочистій церемонії нагородження, що відбулась 13 травня, взяли участь: начальник відділу координації діяльності вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти управління освіти і науки Сумської ОДА Чхайло Олена Миколаївна, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області Цирюк Микола Миколайович, голова ради директорів закладів професійно-технічної освіти в Сумській області Штина Юрій Михайлович, заступник міського голови Володіна Тетяна Юріївна, заступник начальника відділу освіти Безпала Ольга Віталіївна, завідувач відділу молоді та спорту міської ради Леміш Юрій Іванович.

Переможці в номінаціях конкурсу були відзначені дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації, грошовими преміями та цінними подарунками.

 А переможцем конкурсу «Учень року-2011» у системі професійно-технічної освіти визнано  Міхаревича Максима – учня Сумського професійного хіміко-технологічного ліцею.