16 травня в приміщенні міської ради відбувся прийом мешканців міста з особистих питань міським головою Дзедом В.І.. В ході прийому було розглянуто 22 звернення: поліпшення житлових умов; надання дозволу на встановлення індивідуального опалення; присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці; виділення земельної ділянки під будівництво; встановлення пандусу до будинку заявника; ремонт будинку; надання матеріальної допомоги; капітальний ремонт покрівлі; асфальтування дороги по вул.Соснівській; надання допомоги в ремонті підвального приміщення недільної школи на території Вознесенського собору; відсипка дороги по вул.1 Травня; заміна каналізаційних труб у підвалі та інші.

Міським головою з окремих питань було надано роз’яснення під час особистого прийому, а по деяким зверненнях дано доручення виконавцям вирішити  питання згідно чинного законодавства.

 

Цього ж дня, відбулося засідання постійно-діючої комісії з питання будівництва, обстеження житлового фонду, вибору земельних ділянок, розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, розміщення зовнішньої реклами та присвоєння адрес будівлям. В ході засідання було розглянуто 19 питань: надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво, надання дозволів на розміщення малих архітектурних форм, перепланування квартир та інші.

Всі питання були розглянуті згідно чинного законодавства і за результатами розгляду комісією прийняті рішення.