Конотопська міська рада
Виконавчий комітет
Р І Ш Е Н Н Я

від 28.07.06 № 260
м.Конотоп

Про встановлення тарифів на послуги
з водопостачання та водовідведення, які
надаються підприємствами міста для
населення та бюджетних організацій

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про ціни і ціноутворення”

виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Затвердити введення в дію тарифів на послуги водопостачання та водовідведення згідно з додатком 1.

2. Погодити введення в дію тарифів на послуги водопостачання та водовідведення згідно з додатком 2.

3. В зв’язку із соціальною значимістю послуг, що надаються підприємствами комунальної галузі всіх форм власності та комунальними підприємствами міста встановити застосування тарифів на рівні бюджетних споживачів для підприємств згідно з додатком 3, на рівні тарифів для населення для підприємств згідно з додатком 4.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

– рішення виконкому від 23.06.04 № 252 “Про погодження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються Конотопською КЕЧ району” в частині, що стосується тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, які надаються населенню та бюджетним організаціям;

– рішення виконкому від 28.11.05 № 451 “Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються підприємствами міста” в частині, що стосується тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, які надаються населенню та бюджетним організаціям.

5. Керівникам КП ВУВКГ, ТОВ “Водозабір”, Конотопського будівельно – монтажного експлуатаційного управління №5, Квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава довести дане рішення до споживачів у порядку, встановленому законодавством.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін

Рішення “Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються підприємствами міста для населення та бюджетних організацій” завантажити документ разом з додатками