gromad17 травня в приміщенні міської ради відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради.

Перед присутніми виступив міський голова Василь Дзед, який проінформував членів громадської ради про основні напрямки роботи виконавчого комітету міської ради протягом 1 кварталу 2011 року та зупинився на планах роботи до кінця року. Також, Василь Іванович відповів на запитання членів громадської ради і наголосив на тому, що чекає від них допомоги і ділових пропозицій.

Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста за 1 квартал 2011 року доповіла присутнім начальник управління економіки Конотопської міської ради Людмила Гапєєва. В ході обговорення цього питання представниками громадської ради були висловлені ряд  пропозицій. В основному вони стосувались підходу до звітності та активізації роботи промисловості в місті. gromads

За підсумками обговорення громадської радою були прийняті рекомендації виконавчому комітету міської ради врахувати в роботі висловлені пропозиції та зауваження.

Також під час засідання громадської ради було затверджено склад громадської ради та план проведення громадських слухань на 2011 рік.