Сумська область піднялась на 13-у сходинку в рейтингу України за соціально-економічними показниками.Oblder

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час прес-конференції щодо підсумків розвитку області у І кварталі 2011 року.

«З початку року в усіх галузях господарювання області намітилися позитивні тенденції та зрушення. Зокрема, Сумщина вийшла на першу позицію в загальнодержавному рейтингу за динамікою залучення прямих іноземних інвестицій, піднялася з 23 на 18 місце за темпами зростання внутрішнього валового продукту, посіла 8 місце за надходженнями до місцевих бюджетів», – повідомив Юрій Чмирь.

За його словами, область стала третьою – за темпами скорочення заборгованості з виплати заробітної плати. Борги працівникам економічно активних підприємств зменшено майже на 45% проти початку цього року.

«Презентація області в Американській Торговельній Палаті стала свідченням того, що наш регіон є цікавим для провідних країн світу, які готові вкладати інвестиції в Сумщину», – поінформував голова облдержадміністрації.

«Завдяки позитивним зрушенням Сумщина поступово стає конкурентоспроможним регіоном, авторитет якого з року в рік зміцнюватиметься», – переконаний Юрій Чмирь.

 

Інформація з сайту Сумської обласної державної адміністрації