IMG_192318 травня 2011 року в Конотопській центральній міській бібліотеці ім. С.І. Пономарьова відбулась презентація збірки поезій члена Національних спілок письменників і журналістів України Надії Петренко «Ера жилеток».

Працівники бібліотеки Ірина Символ та Наталія Пошукайло підготували цікаву розповідь про творчість Надії Петренко. Більш детально зупинилися на розповіді про нову збірку, проаналізували її зміст та прочитали кілька віршів зі збірки.

«Родзинкою» презентації став виступ самої Надії Петренко. Вона читала свої поезії, які звучали як відповіді на запитання, що могли б поставити їй присутні на презентації студенти Конотопського медучилища. Також  вона щиро подякувала директору ЦБС Антоніні Климчук та всім працівникам бібліотеки за підготовлену презентацію, бо зі слів Надії Петренко «це перша презентація її нової книги за сорок років творчої діяльності».

Привітати Надію Петренко з виходом нової книги прийшли її колеги по перу: поетеса, керівник літературної студії «Джерела» Ірина Козлова та журналіст Ігор Лисий.

Пісні у виконанні дуету «Аріяна» надали презентації святкового настрою.