Bashkirov19 травня в приміщенні міської ради під керівництвом секретаря міської ради Башкирова М.О. відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в ході якого розглядалися питання: стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста, погашення заборгованості на КМЗ ХДАВП, ПМП «Істок», стан роботи щодо легалізації прихованої зайнятості та дотримання суб’єктами підприємницької діяльності міста мінімальних гарантій у оплаті праці.

Стосовно першого питання інформацію запропоновано взяти до відома та надалі продовжувати моніторинг з метою недопущення зростання заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста.

Обговоривши друге питання, вирішено: направити копію протоколу засідання комісії від 19.05.2011 на адресу Харківського ДАВП; працівникам міського УПСЗН спільно з державним інспектором праці провести перевірку дотримання законодавства про працю на ПМП «Істок».

Підводячи підсумок обговорення питання щодо легалізації прихованої зайнятості, вирішено: суб’єктам підприємницької діяльності, запрошеним на комісію, оформити трудові відносини з найманими працівниками відповідно до чинного законодавства; працівникам міського УПСЗН запросити у керівників ринків міста списки суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють підприємницьку діяльність на їх ринках.

20 травня секретар міської ради Башкиров Микола Олександрович в приміщенні міської ради провів прийом мешканців міста з особистих питань. В ході прийому було розглянуто 2 звернення, в яких заявники порушили питання: встановлення індивідуального опалення; щодо антисанітарного утримання сусідом спільного подвір’я.

Секретарем міської ради під час особистого прийому з даних питань були надані  заявникам роз’яснення згідно чинного законодавства.