krasnopilla 122 травня дитячий духовий оркестр Конотопської ДМШ №2 став учасником І обласного фестивалю духової музики «Чарівна мідь оркестрів», який відбувся в Краснопіллі.

         Урочисте відкриття під керівництвом заступника начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Ніконової Любов Олексіївни відбулося в піднесеному настрої. 10 колективів дефілювали площею, представляючи своє рідне місто. Після цього розпочалися концертні прослуховування. Дитячий духовий оркестр на високому рівні представляв свою програму, яка не поступається за ступенем складності з дорослими колективами області такими як, зразковий духовий оркестр Лебединського педагогічного училища «Гусарочка», народний  духовий оркестр Краснопільського палацу культури та інш. Під час частування традиційним українським кулішем,  діти жваво обмінювалися враженнями в зв’язку з цією яскравою подією.

         На церемонії нагородження    дитячий духовий оркестр Конотопської ДМШ №2 отримав Диплом учасника та символічний кубок «Золота ліра».