23 травня в приміщенні ТОВ «Завод по ремонту дизель-потягів»  відбувся прийом мешканців міста з особистих питань міським головою Дзедом В.І.. В ході прийому було розглянуто 9 звернень: надання дозволу на встановлення індивідуального опалення; відсипка вулиці Смілянського; незадовільна робота КП «Флора» по вивозу сміття; теплозабезпечення квартири та забезпечення гарячою водою; влаштування дитячого майданчику; очистка річки Кандибіна та міського пляжу біля неї; незадовільний рух маршруток №3 після 19.00; ремонт об’їзної дороги між Європейським університетом та вул.Садовою; освітлення вул.Чкалова та інші.

Міським головою з окремих питань було надано роз’яснення під час особистого прийому, а по деяким зверненнях дано доручення виконавцям вирішити  питання згідно чинного законодавства.

 

Цього ж дня, відбулося засідання постійно-діючої комісії з питання будівництва, обстеження житлового фонду, вибору земельних ділянок, розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, розміщення зовнішньої реклами та присвоєння адрес будівлям. В ході засідання було розглянуто 17 питань: надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво, надання дозволів на розміщення малих архітектурних форм, перепланування квартир, розміщення зовнішньої реклами та інші.

Всі питання були розглянуті згідно чинного законодавства і за результатами розгляду комісією прийняті рішення.