Конотопська міська рада
Виконавчий комітет
Р І Ш Е Н Н Я

від 28.03.2006 № 111
м.Конотоп

Щодо встановлення тарифів на послуги по
опаленню і гарячому водопостачанню та
встановлення плати за користування
житлом (квартирної плати) та
за утримання житла

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.97 №280/97-ВР, Закону України від 24.06.04 №18575-IV “Про житлово-комунальні послуги”, Закону України від 02.06.05 №2633-IV “Про теплопостачання”

виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Тимчасово на період до закінчення опалювального періоду 2005 – 2006 років:

1.1. Затвердити введення в дію тарифів на послуги по опаленню згідно з додатком 1.

1.2. Погодити введення в дію тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню згідно з додатком 2.

1.3. Визнати такими, що втратили чинність:

– рішення виконкому від 23.01.06 № 5 “Щодо встановлення тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню, які надаються підприємствами міста” в частині, що стосується тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню, які надаються: ДП “Теплодар”, КП “Теплосервіс”, ТОВ “Тепловодпостач” для інших споживачів.

1.4. Керівникам ДП “Теплодар” Бакалині Б.О., ТОВ “Тепловодпостач” Дриню В.В., КП “Теплосервіс” Ксьондзу П.В., довести дане рішення до споживачів у порядку, встановленому законодавством.

2. Встановити плату за користування житлом (квартирної плати) та за утримання житла:

2.1. Затвердити розмір плати за користування житлом (квартирної плати) та за утримання житла, згідно з додатком 3.

2.2. Погодити розмір плати за користування житлом (квартирної плати) та за утримання житла, згідно з додатком 4.

2.3. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконкому від 29.08.05 №315 “Про встановлення плати за користування житлом (квартирної плати) та за утримання житла” та рішення виконкому від 28.12.04 “Про визнання рішення виконкому від 20.09.00 №334 “Про удосконалення платежів за спожиті житлово – комунальні послуги” таким, що втратило чинність”.

2.4. Керівникам КРЕП “Красногірське” Павлюченку Г.П., КРЕП “Порт” Григоренко А.Г., ТОВ ЖЕД “Сім вітрів” Гопці А.М., ТОВ ЖЕД “Південна” Ткаченку О.М., ТОВ ЖЕД “Привокзальне” Кабакову А.О., ЖРЕП “Житлосервіс” Борисенко О.В., КРЕП “Центральне” Щербакову О.В., ТОВ ЖЕД “Ремсервіс” Оліфіренку М.І., КП “Ремонтник” Оліфіренку М.І. довести дане рішення виконкому до відома споживачів у порядку, встановленому законодавством.

В.о. міського голови                                                                         М.О.Качура

Рішення “Щодо встановлення тарифів на послуги по опаленню і гарячому водопостачанню та встановлення плати за користування житлом (квартирної плати) та за утримання житла” завантажити документ разом з додатками