golova ODAУ рамках святкування Дня Європи 27-29 травня в область завітають делегації Європейського Союзу та представників  посольств країн-членів ЄС

 За результатами конкурсу, проведеного Представництвом Європейського Союзу в Україні, серед 29 міст Суми вибороли право на спільну організацію та проведення Дня Європи.

 Відтак, у святкуванні візьмуть участь Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра, Надзвичайні i Повноважні Посли Італії, Нідерландів, Німеччини, Фінляндії, Угорщини, Словаччини, представники Посольств Чехії, Швеції, Бельгії та Польщі.

«День Європи  став символом єдності Європейського Союзу, святом, що зближує країни. Наша держава прагне інтеграції у європейський економічний, соціальний, культурний та правовий простори. Утім, цей процес залежить саме від ефективності роботи регіонів, тому Сумська область активно розвиває співробітництво з усіма країнами-членами Євросоюзу у торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах», – наголошує Юрій Чмирь.

У рамках візиту члени делегацій зустрінуться з керівництвом області, ознайомляться з реалізацією проектів Європейського Союзу на Сумщині, з роботою євроклубів та «європейського містечка», відвідають навчальні заклади та провідні підприємства регіону, візьмуть участь у Форумі Громадянського Суспільства «Східного партнерства», молодіжних дебатах на європейську тематику у СумДУ, у відкритті Центру інформації Європейського Союзу на базі УАБС НБУ та офіційній церемонії відкриття Дня Європи.

Прес-служба Сумської обласної державної адміністрації